Výběrové řízení na montáž vstupního systému

BD Veletržní 17 vypisuje výběrové řízení na montáž elektronického vrátného - vstupního systému. Kontaktní osoba pro tento projekt je Miloš Vondruška.

Požadujeme nabídku na instalaci přístupového systému pro náš dům a jeho sladění se stávajícím domovním telefonem, pomocí kterého se dálkově otevírají dvoje dveře v domě. Domovní telefon také komunikuje s dvěma venkovními tably různých výrobců. Vím že domovní telefon není v dobrém stavu, proto pokud existuje nějaké řešení, které umí sladit funkci elektronického vrátného (vstupní systém) a domovního telefonu rád bych byl o něm informován.

Zatím není rozhodnuto zdali budou požadovány čipy, nebo kartový bezkontaktní systém, vše bude diskutováno na základě předložených nabídek.

V domě je 17 bytů, 39 lidí hlášených na služby. Systém by měl bezpodmínečně otevírat vstupní dveře (osazeno samozamykacím zámkem Bera), dveře do domu (osazeno otvíračem dveří Bera) a dveře na dvůr (na jejich repasi se pracuje). Pokud se podaří do systému zapojit dveře do sklepa, dveře na střechu, popř. sjezd do sklepa bude to výhoda. Každopádně musí být zachována možnost otevírání dveří pomocí domovního telefonu. Systém by měl umět otevírat jen určité dveře a jen v určitý čas (např. družstevník - plná práva, popeláři - klíč otevře pouze v úterý a v pátek od 7:00 do 10:00, návštěva - nedostane se do sklepa atd.)


Systém bude namontovaný v domě Veletržní 17/196, Praha 7 v technologické místnosti domu. V této místnosti je připravena elektřina (UPSka) i technologické poličky pro montáž systému.


Opravar
Zpět na hlavní stránku
Opravar

Copyright (c) 27. června 2007 by Miloš Vondruška. Design by Webmaster
Související linky: